&


دانلود نرم افزار طراحي Vizoo3D xTex v2.2 نسخه ويندوز
  


 • دانلود نرم افزار طراحي Vizoo3D xTex v2.2 نسخه ويندوز


  Vizoo3D xTex


  نرم افزاري است که به شما اين امکان را مي دهد تا با هر وسيله اي که در اختيار داريد يک عکس با متريال يک پارچه و هم سطح بسازيد . اگر از فتوشاپ خسته شده ايد و اسکنر هاي حرفه اي براي اسکن کردن نداريد مي توانيد با کمک اين نرم افزار و يک دوربين عکاسي يا يک اسکنر معمولي ، مواد يک پارچه و هم سطح را به شکل عکس با کمترين زمان درست کنيد . ارن نرم افزار تمامي نقشه ها را به طور خودکار ايجاد مي کند و تنها کافي است عکس گرفته شده يا تصوير اسکن شده را به نرم افزار معرفي کنيد تا کار را شروع کرده و در کمترين زمان آن را به شما تحويل دهد . با نرم افزار Vizoo3D xTex که داراي الگوريتم هاي خاص مي باشد مي توانيد بافت هايي يکپارچه درست کنيد ، اما بدون کمک اغين نرم افزار بايد ساعت ها وقت بگذاريد و با نرم افزار هاي متنوع و با ابزار هايي مثل اسکنر حرفه اي يا … کار کنيد تا بتوانيد نتيجه دلخواه را بگيريد اما با اين نرم افزار تنها لازم است يک عکس را به آن معرفي کنيد تا نتيجه دلخواه شما را ارائه کند .

  نرم افزار Vizoo3D xTex


  داراي دو نوع الگوريتم ويژه است که با نام هاي tiling – Stitching و Synthesis در نرم افزار شناخته مي شوند و هر کدام ويژگي خاصي را به همراه دارند به عنوان مثال هنگام انتخاب سنتز ، مي توانيد اندازه خروجي را سفارشي کنيد و از نمونه هاي کوچک بافت هاي بزرگ ايجاد کنيد . در اين نرم افزار مي توانيد مقدار شفافيت نمونه کار را کنترل و مديريت کنيد و به هر مقدار که دلتان بخواهد آن را کدر يا شفاف کنيد تا نهايتا نتيجه دلخواه شما به دست بيايد . همچنين اگر يک ماده داريد که داراي چند رنگ مي باشد لازم نيست هر بار از رنگ هاي مختلف عکس بگيريد تنها کافي است رنگ را از درون برنامه انتخاب کنيد .

  Vizoo3D xTex - v2.2


  Tired of Photoshop and Crazybump? You can now profit from the unbeaten xTex workflow even if you do not own our scanner. Use images from the internet, from a flatbed scanner or a digital camera and create seamless materials faster than ever before.xTex creates all maps automatically . Select the textures to create and load your image into xTex. Et voilà .
   گالري تصاوير


   لينک دانلود
دانلود نرم افزار فيلمبرداري از صفحه نمايش اندرويد AZ Screen Reco

دانلود نرم افزار Marvelous Designer v9.5 Enterprise 5.1.445.2868

دانلود نرم افزار GeoGebra v6.0.578.0 نسخه ويندوز – مک

دانلود Cube Call Recorder ACR v2.3.179 – نرم افزار ضبط کننده تما

دانلود نرم افزار Vizoo3D xTex v2.2 نسخه ويندوز

نرم ,افزار ,xtex ,کنيد ,مي ,يک ,نرم افزار ,را به ,vizoo3d xtex ,xtex v2 ,مي توانيد ,افزار طراحي vizoo3d

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


94374493 negintabiatc روانشناس خوب وب سایت تخصصی آموزش حفظ قرآن کریم shayangrafitk صفحه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فروشگاه فایل 3 اندیشه ها و نظرات یک برنامه نویس و بازی ساز nilootarhic aaccounting